اخبار
1398/11/16 چهارشنبه تعامل مناطق نفت‎خیز جنوب و شهرداری اهواز افزایش می‎یابد در نشستی با حضور احمد محمدی، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب و موسی شاعری، شهردار اهواز بر لزوم تعامل و همکاری متقابل دو مجموعه به منظور حل برخی از مشکلات شهر اهواز تأکید شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در اين نشست، مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب با بیان اینکه همکاری و تعامل دوسویه همواره باید مدنظر سازمان ها قرار بگیرد، گفت: هر حرکتی که از سوی سازمان ها برای مردم صورت می گیرد باید ملموس باشد و این اطمینان برای شهروندان حاصل شود که خدمات انجام شده در جهت رفاه و کسب رضایت آنان است.

وی افزود:  وزارت نفت نیز همواره در پروژه های مختلف عام المنفعه و عمرانی از جمله زيرساخت هاي شهري، نوسازی و بازسازی مدارس، احداث مراکز درمانی، راهسازی و...به ارائه خدمات مردمی فعال بوده که از جمله آن می توان به اجراي پروژه های متعددی با اعتباری بیش از 1500 میلیارد تومان در استان خوزستان در سال اخیر اشاره کرد.

محمدی در پایان گفت: نگاه و دغدغه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز به مانند شهرداری، كمك به مردم است و ما از هیچ سعی و کوششی در این مسیر کوتاهی نخواهیم کرد. 

شهردار اهواز نیز در این نشست با اشاره به برخی مشکلات عمده شهری از جمله وضعیت آسفالت شهر، فضای سبز، ماشین آلات آتش نشانی و ... گفت: به منظور تغییر سیمای شهر پروژه های متعددی انجام گرفت، اما با توجه به وسعت و جمعیت شهر اهواز برای تکمیل سایر پروژه ها نیاز به مساعدت و یاری سایر دستگاه های اجرایی به ویژه نفت وجود دارد.

موسی شاعری اظهار کرد: ما نیز به محدودیت های فعلی شرکت نفت واقف هستیم اما لازم است علی رغم همه این مشکلات همکاری ها برای توسعه شهر اهواز ادامه یابد.

در این نشست که مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون و چند تن از مدیران دو مجموعه حضور داشتند درخصوص موارد دیگری از جمله لزوم سیاست گذاری کلان براي حل ریشه ای مشکلات موجود، هم افزایی و هم گرایی بیشتر دو مجموعه، اصلاح روش های فعلی، نگاه مثبت دو مجموعه برای توسعه شهری، تمرکز منابع در بخش هایی که اثرگذاری بیشتری دارد، بحث و تبادل نظر شد.

در پایان این نشست با دستور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب مقرر شد با قید فوریت جلساتی با حضور معاونین و کارشناسان دو مجموعه به منظور تعامل بيشتر تشکیل شود.

2/28682
 
منبع: روابط عمومی مناطق نفتخیز جنوب
کلمات کليدي
شهرداری اهواز, شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب