چهارشنبه 14 خرداد 1399   08:43:15
11:251398/10/2

حضور مستمر گروه‌های عملیاتی و ماشین‌آلات مناطق نفت‎خیز جنوب برای رفع آب‎گرفتگی

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: به دنبال بارندگی‌های اخیر شهر اهواز و شروع آبگرفتگی‌ها در هفت نقطه از شهر اهواز و یک نقطه از شهرستان کارون که در وسعت زیاد دچار آبگرفتگی شدید شدند، با اعزام گروه‌های عملیاتی و ماشین‌آلات مورد نیاز حضور مستمر داشته‌ایم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، احمد محمدی روز یکشنبه (اول دی‌ماه) به همراه نماینده وزیر نفت ضمن بازدید از مناطق آب‌گرفته شهرهای کارون و اهواز اظهار کرد: مشکل آبگرفتگی بیش از ۹۵ درصد مناطقی از شهرهای اهواز و کارون که به این شرکت محول شده بود برطرف و آب‌ها تخلیه شد؛ هم اکنون نیز عبور و مرور در آنها برقرار است.

وی افزود: هم‌اکنون کار تخلیه آب بیش از ۹۵ درصد مناطقی که به ما محول شده بود انجام شده و عبور و مرور در آن مناطق برقرار است، اما به دستو وزیر نفت تا عادی شدن شرایط در کنار مردم خواهیم بود.

محسن پاک‌نژاد، معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت به نمایندگی وزیر نفت و به همراه مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران، روز گذشته (یکشنبه، یکم دی‌ماه) از مناطق آب‌گرفته شهرهای اهواز و کارون بازدید و فعالیت گروه‌های عملیاتی شرکت‌های تابع شرکت ملی نفت ایران در خدمت‌رسانی به مردم را بررسی کردند.

2/28341

منبع: روابط عمومی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، سیل خوزستان، آبگرفتگی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
توزيع آب آشاميدني در غيزانيه به 400 هزار ليتر در روز افزایش یافت
تخصیص ۴۲ میلیارد تومان اعتبار نفتی به غیزانیه
تشکیل ساختار جدید مدیریت خطوط لوله در مناطق نفت‌خیز جنوب
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید