چهارشنبه 14 خرداد 1399   08:35:48
19:481398/12/15

تأمین ۱۱ هزار اصله نهال برای مناطق همجوار نفت و گاز مارون

۱۱ هزار اصله نهال در آستانه روز درختکاری و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و صیانت از زیست‌بوم در اختیار مناطق همجوار واحدهای عملیاتی شرکت نفت و گاز مارون قرار گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمید کاویان، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: از این تعداد ۱۰ هزار اصله به‌منظور تقویت کمربند سبز و برطرف شدن معضلاتی از جمله ریزگردها در اختیار بخشداری غیزانیه قرار گرفت و یک هزار اصله دیگر نیز به سازمان حفاظت محیط زیست شهرستان رامشیر تحویل داده شد.

وی همچنین ضمن تأکید بر لزوم حفظ زیست بوم پیرامونی تاسیسات عملیاتی در کنار تولید گفت: همواره تلاش کرده‌ایم با انجام اقدام‌های مناسب، ضمن حفظ محیط زیست، شرایط سالمی را برای زندگی همجواران محترم تأسیسات تأمین کنیم.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون با بیان اینکه کاشتن نهال در تعالیم اسلامی مورد تأکید قرار گرفته و از نظر تاریخی در کشورمان از سنت‌های مورد علاقه مردم بوده است، اذعان کرد: مجاوران واحدهای عملیاتی استقبال خوبی از این طرح داشته‌اند که این موضوع اراده ما را برای تداوم کار استوارتر می‌کند.

2/28853

منبع: روابط عمومی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، روز درختکاری
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
مهار آتش‌سوزی جنگل‌های غیزانیه به همت نفت و گاز مارون
نوسازی NGL400 در اولویت قرار می‎گیرد
‫فاز نخست طرح شیرین‌سازی گازهای ترش آسماری راه‎اندازی شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید