چهارشنبه 14 خرداد 1399   08:40:43
11:241398/12/21

اهدای بسته‌های حمایتی نفت به مددجویان شهرستان كارون

‫مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون از اهدای ۳۱۳ بسته حمایتی به کودکان زیر سرپرستی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کارون به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری خبر داد. ‬


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، غلامرضا مفیدی اظهار کرد: در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، ۳۱۳ بسته حمایتی شامل البسه و کفش به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال تهیه و میان خانوارهای زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کارون توزیع شد.

وی تصریح کرد: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون پیش از این نیز هم‌زمان با روز دانش‌آموز اقدام به توزیع بیش از ۳۵۰ بسته نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان زیر پوشش این کمیته کرده بود.

همچنین معصومه خنفری، فرماندار شهرستان کارون نیز در آیین تحویل این بسته‌های حمایتی، ضمن قدردانی از این اقدام شرکت نفت و گاز کارون، از مساعدت‌ها و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی مجموعه مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت نفت و گاز کارون ابراز رضایت‌مندی کرد و گفت: مجموعه مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت کارون همواره به شهرستان کارون اهتمام ویژه‌ای داشته‌اند و برای نمونه در جریان سیل بهار امسال و همچنین بارندگی‌های اخیر و آبگرفتگی معابر، کمک‌های شایان توجهی به این شهرستان و روستاهای اطراف تأسیسات داشته‌اند.

2/28892

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز کارون


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
توزيع آب آشاميدني در غيزانيه به 400 هزار ليتر در روز افزایش یافت
تخصیص ۴۲ میلیارد تومان اعتبار نفتی به غیزانیه
آخرین وضعیت  6 پروژه عمرانی در غیزانیه اهواز/ احداث مجتمع آبرسانی با مشارکت آبفای استان خوزستان
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید