چهارشنبه 14 خرداد 1399   07:56:31
11:211398/6/11
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران:
مسجدسلیمان می‏‎تواند به قطب بزرگ گردشگری صنعتی در کشور مبدل شود

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید با سفر به زادگاه نفت و حضور در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از نزدیک در جریان فعالیت های این شرکت قرار گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، فرخ علیخانی در دیدار با اعضای هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان در جریان فعالیت های تولید نفت و گاز، پروژه های اجرایی و همچنین اقدامات این شرکت در حوزه مسئولیت های اجتماعی قرار گرفت.

وی با مطلوب توصیف کردن فعالیت های شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، گفت: با توجه به قدمت تولید نفت از مخازن این شرکت، خوشبختانه در زمینه تولید، بر اساس برنامه ابلاغی حرکت می کند و عزمی راسخ برای چرخش چرخ اقتصاد کشور دارد.

علیخانی در بازدید از تأسیسات قدیمی صنعت نفت در این شهر اظهار کرد: مسجدسلیمان با بهره گیری از موهبت داشتن اماکن و تأسیسات نفتی با قدمت فراتر از یک قرن می تواند جاذبه و قطب گردشگری صنعتی کشور شود و برای این کار ضرورت دارد پروژه پارک موزه صنعت نفت هرچه سریع تر به سرانجام برسد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ضمن ارائه گزارشی از تولید نفت و گاز در این شرکت بر سختی تولید ناشی از گستردگی حوزه جغرافیایی و پراکندگی و قدمت مخازن اشاره کرد.

قباد ناصری با اشاره به وضعیت 2 پروژه حیاتی احداث تأسیسات تزریق گاز در میادین لب سفید و هفتکل و نقش آنها در افزایش ضریب بازیافت مخزن اظهار کرد: این 2 پروژه که از پیشرفت فیزیکی بالای 90 درصد برخوردارند، برای اتمام کار منتظر تأمین اعتبار باقیمانده هستند.

ناصری با تأکید برحفظ تولید ایمن و پایدار، احداث خطوط لوله جایگزین را مصداق این امر عنوان کرد و گفت: خط لوله  12 اینچ انتقال نفت واحد بهره برداری لب سفید که در ابتدا با حفظ فاصله و حریم ایمن احداث شد ولی به علت توسعه شهری و عدم رعایت حریم، اکنون در محدوده مسکونی شهر قرار گرفته و ضمن ایجاد مانع در بررسی و پایش وضعیت خط لوله به علت ساخت و سازهای شهری، ایمنی خط لوله و محدوده مسکونی حریم خط در طول مسیر را متأثر کرده که لازم است در جهت احداث خط لوله جایگزین خارج از محدوده شهری اقدام شود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به کمبود امکانات رفاهی مناسب در سطح شهر مسجدسلیمان اشاره و بیان کرد: کمبود امکانات رفاهی، درمانی و آموزشی موجب شده تا امکان جذب و نگهداشت نیروی انسانی به پایین ترین سطح خود برسد که باید در این مورد راه حل هایی اندیشیده شود.

18684/3

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان


کلمات کليدي
مسجدسلیمان، گردشگری صنعتی، شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
نفت و گاز مسجدسلیمان بسته‎های غذایی و بهداشتی توزیع کرد
  • 1399/2/30 سه‌شنبه نفت و گاز مسجدسلیمان بسته‎های غذایی و بهداشتی توزیع کرد
    شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، بسته‎های مواد غذایی و بهداشتی را برای توزیع میان خانواده‌های زیرپوشش بهزیستی و خانواده‌های دارای فرزند اوتیسم در اختیار اداره بهزیستی مسجدسلیمان قرار داد‪.‬
کمک 6.5 میلیارد ریالی نفت و گاز مسجدسلیمان به مراکز بهداشتی برای مقابله با کرونا/ ضدعفونی مناطق مختلف ادامه دارد
تشکیل کارگروه تخصصی برای پیگیری ساخت موزه مسجدسلیمان
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید