چهارشنبه 14 خرداد 1399   08:44:22
17:121398/7/25

جابه‎جایی 5500 زائر اربعین حسینی/ خدمت رسانی به زائران اربعین ادامه دارد

به همت ستاد اربعین صنعت نفت جنوب تا روز پنجشنبه 5500 نفر از زائران اربعین حسینی از اهواز به مرزهای چذابه و شلمچه و بالعکس جابجا شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از  کمیته اطلاع رسانی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت جنوب، مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین صنعت نفت روز پنجشنبه (25 مهرماه) با بیان این خبر اظهار کرد: تا امروز ۹۱ دستگاه اتوبوس و ۹۰ دستگاه مینی بوس برای نقل و انتقال زائران از اهواز به شلمچه و چذابه و بلعکس اختصاص یافت که این دستگاه ها تا کنون کار جابجایی 5500  نفر را بصورت رایگان انجام دادند.

مهران حسنوند گفت: همچنین با اختصاص ۱۰۳ دستگاه تانکر آبرسانی  بیش از 4 میلیون لیتر آب در پایانه های مرزی چذابه و شلمچه توزیع شد.

وی افزود: بنا  به درخواست ستاد اربعین صنعت نفت جنوب انواع دستگاه ها و ماشین آلات ازقبیل کشنده سنگین و فوق سنگین، کمپرسی، اتاقی و انواع ‌بالابر شامل لیفتراک و جرثقیل ‌ و ماشین آلات راهسازی مانند لودر و بلدوزر و انواع خودروهای سواری به پایانه های مرزی چذابه و شلمچه اعزام شد و تا پایان برگشت زوار خدمت رسانی ادامه خواهد داشت

بازدید مدیر عامل مناطق نفت خیز جنوب از مواکب پایانه مرزی شلمچه

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و رئیس ستاد اربعین حسینی صنعت نفت جنوب از مواکب مستقر در پایانه مرزی شلمچه بازدید کرد.

موکب پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شرکت نفت و گاز اروندان، اولین محل بازدید احمد محمدی و هیات همراه بود که در آن ضمن تشکر از خدمات ارائه شده به زائران بر ارائه خدمات بیشتر و مطلوب تر به ویژه به زواری که در حال بازگشت به کشور هستند، تاکید شد.

تهیه و توزیع غذای گرم و آب آشامیدنی، توزیع سیلندرهای گاز، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و انجام فعالیت های مذهبی و فرهنگی از جمله خدماتی است که در این مواکب به زائران اربعین حسینی ارائه می شود.

در ادامه از مواکب شهدای شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران، شهدای شرکت پالایش نفت آبادان، پتروشیمی امیر کبیر ، منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و شهید دستیاری امیدیه نیز بازدید به عمل آمد.

 فرمانده حوزه  مقاومت بسیج شهید تندگویان و جمعی از مسئولان ستاد اربعین حسینی صنعت نفت جنوب،  محمدی را در این بازدید همراهی کردند.

2/27641
کلمات کليدي
ستاد اربعین صنعت نفت، اربعین، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
توزيع آب آشاميدني در غيزانيه به 400 هزار ليتر در روز افزایش یافت
تخصیص ۴۲ میلیارد تومان اعتبار نفتی به غیزانیه
تشکیل ساختار جدید مدیریت خطوط لوله در مناطق نفت‌خیز جنوب
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید