چهارشنبه 14 خرداد 1399   07:46:22
09:331398/7/28
قائم مقام وزیر صمت:
عملکرد متمرکز ستاد اربعین صنعت نفت می‌تواند برای سایر شرکت‌ها الگو باشد

قائم مقام وزیر و معاون امور حقوقی، مجلس و استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) گفت: عملکرد متمرکز ستاد اربعین حسینی صنعت نفت در خدمات رسانی به زائران حسینی می تواند برای سایر شرکت ها الگو باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت در جنوب، سید شریف حسینی در بازدید از پایانه مرزی چذابه و خدمات رسانی مواکب به زائران امام حسین (ع) در اربعین امسال در جریان خدمات ارائه شده از سوی شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت قرار گرفت.

وی با بیان اینکه امروز شاهد هستیم در این منطقه اقدام های بسیار خوبی انجام شده است، افزود: حضور وزارت نفت به صورت متمرکز و ستادی و ارائه خدمات شرکت های تابع این وزارتخانه همه در کنار هم با عشق و علاقه حسب وظیفه و کار معنوی که به آن عشق می ورزند چشمگیر است.

حسینی اظهار کرد: خدمات رسانی همه کسانی  که  در چذابه و شلمچه مواکب برپا کرده اند به ویژه وزارت نفت، شرکت های  ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، ملی حفاری، نفت و گاز اروندان و سایر شرکت ها و سازمان ها در ایجاد رفاه برای زائران بسیار موثر و قابل توجه است.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اقدام هایی که در اینجا صورت می پذیرد بحث پشتیبانی است که زائران چه در خروج از کشور و عزیمت به راهپیمایی اربعین حسینی و چه در برگشت شاهد پذیرایی مواکب هستد.

وی افزود: اقدام هایی که در این زمینه امسال از سوی صنعت نفت در جهت خدمات دهی به زائران انجام شد نسبت به گذشته متفاوت بود زیرا سال قبل تا حدودی اقدام ها کمی پراکندگی داشت اما امسال در نتیجه تمامل و هماهنگی میان شرکت های تابع وزارت نفت و مدیران ارشد این شرکت ها در جنوب خدمات ارزشمندی ارائه شد که جا دارد برای سایر شرکت ها الگو شود.
    
حسینی با اشاره به خدمات معنوی و ارزشمند ارائه شده از سوی مواکب مردمی و سازمان ها در این منطقه، اظهار کرد: امیدواریم این فرهنگی که ایجاد شده روز به روز گسترش پیدا کند زیرا همه ما وظیفه خدمت به زائران را داریم.

3/2/27563
کلمات کليدي
ستاد اربعین صنعت نفت، اربعین
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
فعالان ستاد اربعین حسینی صنعت نفت جنوب تجلیل شدند
فیلم/ گزارش ستاد اربعین صنعت نفت - بخش سوم
جابه‎جایی 5500 زائر اربعین حسینی/ خدمت رسانی به زائران اربعین ادامه دارد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید