شنبه 18 مرداد 1399   05:12:36
11:161398/8/6

نوسازی تاسیسات در دستور کار شرکت نفت فلات قاره

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در جریان بازدید از منطقه لاوان از تلاش برای تخصیص بسته های نوسازی تاسیسات این شرکت خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،‌ در بازدید دو روزه مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران و هیأت همراه از تاسیسات خشکی و اسکله صادراتی منطقه عملیاتی لاوان و بندر نخیلو، همچنین سکوهای رشادت و سلمان نفتی و گازی، مسائل و چالش‌های این منطقه بررسی و در خصوص مسائل عملیاتی و منابع انسانی بحث و تبادل نظر شد.

علیرضا سلمان‌زاده، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در جریان جلسه 5 ساعته که با حضور رییس و مسئولان منطقه لاوان برگزار شد، گفت: به دنبال تخصیص بسته‌های نوسازی برای تاسیسات شرکت نفت فلات قاره ایران هستیم تا وضعیت سازه‌های دریایی، خطوط لوله، مخازن و دیگر بخش‌های تاسیسات را بهبود بخشیم.

وی افزود: در منطقه لاوان با توجه به شرایط، از انواع روش‌های مختلف برای تولید استفاده می‌شود که این امر خود نشان‌دهنده پیچیدگی کار در این منطقه است؛ در حوزه نیروی انسانی نیز امیدواریم به منطقه لاوان و همه مناطق عملیاتی نگاه خاص و ویژه‌ای شود.

سلمان‌زاده اظهار کرد: در شرکت نفت فلات قاره باید بر روی دو مورد مهم نیروی انسانی و میادین و تاسیسات این شرکت تمرکز کنیم.

بر اساس این گزارش، در جریان این بازدید دو روزه، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران ضمن موافقت با اجرای پروژه‌های فنی، مهندسی و خدماتی در منطقه لاوان، بر حمایت همه جانبه از این پروژه ها تاکید کرد.

23616/4

منبع: روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره


کلمات کليدي
نوسازی تاسیسات نفت فلات قاره، سلمان زاده، منطقه عملیاتی لاوان، شرکت نفت فلات قاره
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
آخرین وضعیت تولید، تاسیسات و پروژه‌های منطقه سیری بررسی شد
تاکید بر دگردیسی در ساختار عملکردی شرکت نفت فلات قاره
  • 1399/3/3 شنبه تاکید بر دگردیسی در ساختار عملکردی شرکت نفت فلات قاره
    مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران با اشاره به تغییرات روزافزون فضای کسب‌وکار و عدم انعطاف ساختارهای سنتی در مواجهه با سرعت این تغییرات، بر ضرورت دگردیسی در ساختار عملکردی شرکت و حرکت به سمت رویکردهای فرایندمحور تاکید کرد.
نوسازی و تعویض خطوط لوله نفت واحدهای نمک‌زدایی سلمان
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید