چهارشنبه 14 خرداد 1399   08:21:49
09:291398/12/6

بررسی همکاری مشترک ملی حفاری و پخش فرآورده‌های نفتی خوزستان برای تامین سوخت

مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان و مدیر خدمات شرکت ملی حفاری ایران درباره همکاری و هماهنگی های مشترک در موضوع تامین سوخت، رایزنی و تبادل نظر کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در نشست کاری که روز گذشته (دوشنبه؛ پنجم اسفندماه) در موقعیت عملیاتی استقرار دکل حفاری 44 فتح برگزار شد، مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان و مدیرخدمات شرکت ملی حفاری ایران به همراه شماری از مسئولان دو شرکت، درباره همکاری و هماهنگی های مشترک در موضوع تامین سوخت، رایزنی و تبادل نظر کردند.

نعمت الله نجفی، مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان در این نشست با اشاره به ظرفیت ها و توان عملیاتی این شرکت، هم افزایی و همکاری های نزدیک میان دو شرکت زیر مجموعه وزارت نفت را در راستای پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت یادآور شد و افزود: تلاش بر این بوده که با اعلام نیاز شرکت ملی حفاری ایران در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ و با هماهنگی های لازم سوخت مورد نیاز در اختیار مبادی مصرف این شرکت قرار گیرد.

وی ضمن ابزار خوشنودی از فرصت پیش آمده برای بازدید از دستگاه حفاری و آشنایی با کار آن، تلاش های کارکنان شرکت ملی حفاری ایران در حفر چاه های نفت و گاز و نقش این شرکت در فرآیند تولید را مهم و ارزشمند خواند و بر همکاری و همیاری میان دو مجموعه تاکید کرد.

در بخش دیگری از این نشست نیز مدیر خدمات شرکت ملی حفاری ایران در زمینه مصارف سوخت، لزوم تامین به موقع و نیاز اساسی آن در دستگاه های حفاری از جمله ژنراتورها، ماشین آلات، خودروهای سبک، سنگین و ویژه توضیح داد.

باران گر با قدردانی از برنامه ریزی مناسب و همکاری های مستمر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان گفت: این تعاملات در فرآیند شتاب بخشیدن به عملیات حفاری و پشتیبانی از آن و تکمیل چاه های نفت و گاز نقش اساسی دارد.

همچنین سیاوش فرهادی؛ رئیس عملیات دو مدیریت عملیات حفاری خشکی – 1 شرکت ملی حفاری نیز در زمینه کار حفاری و موارد مصرف نفت گاز (گازوئیل) در دستگاه های حفاری و اقدامات به عمل آمده درجهت مصرف بهینه سوخت گزارشی ارایه داد.

4/28566

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
تامین سوخت، ملی حفاری، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت پخش فرآورده های نفتی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
آغاز حفاری نهمین چاه اکتشافی در مناطق خشکی کشور
مرکز طب صنعتی معاینات ادواری کارکنان ملی حفاری راه‌اندازی شد
ارسال سه هزار بسته فرهنگی و آموزشی به موقعیت  دستگاه های حفاری در ماه مبارک رمضان
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید