شنبه 18 مرداد 1399   04:20:46
12:201399/4/4

تشریح اقدام‌ها و برنامه‌های وزارت نفت در هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام

وزیر نفت با حضور در نشست هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، گزارشی از اقدام‌ها و برنامه‌های این وزارتخانه متناسب با بندهای مختلف سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی به اعضای این مجمع ارائه کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، هیأت عالی نظارت این مجمع، روز سه‌شنبه (سوم تیرماه) به ریاست محسن رضایی، دبیر مجمع تشکیل و عملکرد دستگاه‌های اجرایی در خصوص تحقق اهداف سیاست‌های کلی نظام بررسی شد.

در این نشست، بیژن زنگنه، وزیر نفت گزارشی از اقدام‌ها و برنامه‌های این وزارتخانه متناسب با بندهای مختلف سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی به هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه کرد.

زنگنه با اشاره به تأکیدهای راهبردی مقام معظم رهبری و تکالیف مقرر در سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی برای حوزه نفت، گاز و پتروشیمی از اهتمام وزارت نفت بر تحقق کامل این اهداف خبر داد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز با تأکید بر وظیفه بسیار مهمی که به‌منظور نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی از سوی مقام معظم رهبری به هیأت عالی نظارت مجمع محول شده، هدف از ارزیابی عملکرد دستگاه‌های مسئول را کمک به بهبود جهت‌گیری‌ها و انطباق بیشتر مصوبات، قوانین و اقدام‌ها با اهداف عالی سیاست‌های کلی نظام دانست.

2/29671

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام


کلمات کليدي
مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزیر نفت، محسن رضایی، بیژن زنگنه
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
بازنشستگی جانبازان و فرزندان شاهد بدون کسر ۳ درصد امکان‌پذیر است
زنگنه به پرسش‌های اعضای کمیسیون انرژی مجلس پاسخ داد
کاهش حوادث آسیب‌پذیر صنعت نفت در سال‌های اخیر
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید