چهارشنبه 14 خرداد 1399   07:34:03
19:001391/1/20

پیام تسلیت وزیر نفت به مناسبت درگذشت مادر شهید تندگویان

وزیر نفت با ارسال پیامی درگذشت مادر شهید تندگویان را به نمایندگی از کارکنان صنعت نفت تسلیت گفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، متن کامل پیام تسلیت مهندس رستم قاسمی به مناسبت درگذشت مادر شهید تندگویان به این شرح است:
کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام
ضایعه درگذشت مادر فاضله و مومنه مهندس محمدجواد تندگویان، وزیر نفت آزاده و شهید را که در ایام شهادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه الزهرا (س) به دیدار فرزند شهیدش شتافت از صمیم قلب و به نمایندگی از سوی کلیه کارکنان صنعت نفت تسلیت عرض می کنم.
در دامان این مادر بزرگوار فرزند رشیدی چون شهید تندگویان پرورش یافت که مظهر حق طلبی، آزادگی و رشادت در دوران مبارزات انقلابی و نمونه بارز استفاده از تعهد، تخصص و دانش با فرهنگ و روحیه بسیجی در دوران وزارت و تجسم ایثار، استقامت و شهادت طلبی و پاسداری از آرمانهای انقلاب اسلامی در دوران اسارتش بود.
شهید تندگویان و شهدای صنعت نفت کشور برای همیشه به عنوان یک ستاره درخشان در آسمان انقلاب خواهند درخشید و فرزندان و هم رزمان آنان در شرایط امروز کشور، ادامه دهنده راهشان و پاسدار اسلام و انقلاب خواهند بود.
خداوند متعال روح پاک این سعیده جلیله را با سرورش فاطمه زهرا (س) محشور نماید و به بازماندگان ایشان صبر و اجر عنایت فرماید.

رستم قاسمی
وزیر نفت

شماره خبر: 2/8687

منبع: شانا


کلمات کليدي
قاسمی، وزیر نفت، شهید تندگویان
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
زنگنه: با تعامل و روحیه جهادی باید در مسیر رفع مشکلات مردم و توسعه کشور قدم برداریم
رئیس‌جمهوری بر تکمیل طرح‌های توسعه‌ای صنعت نفت تاکید کرد
همه تلاشمان را می‌کنیم طرح‌های توسعه‌ای نفت جلو برود
  • 1399/2/30 سه‌شنبه وزیر نفت: همه تلاشمان را می‌کنیم طرح‌های توسعه‌ای نفت جلو برود
    وزیر نفت با بیان اینکه تلاشمان این است که طرح‌های نفت جلو برود. گفت: واقعیت را نمی‌توان انکار کرد؛ اکنون در آمریکا هم صدها دکل بیکار شده‌اند، در دنیا هم شرکت‌ها طرح‌های توسعه‌ای خود را کاهش داده‌اند. ما هیچ کارگری را بیکار نکردیم و ان‌شاءالله هم کسی را بیکار نمی‌کنیم.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید