دوشنبه 11 فروردين 1399   06:18:07
12:501398/8/4
شرکت مارون ۷۰۰ بسته نوشت افزاری به دانش آموزان کم‌ بضاعت اهدا کرد

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون از تامین ۷۰۰ بسته نوشت‌ افزاری برای دانش‌آموزان کم برخوردار بخش‌های باوی، غیزانیه و رامشیر خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمید کاویان ضمن تاکید بر حمایت همه‌ جانبه از اقشار کم‌ بضاعت به ویژه مجاوران تاسیسات عملیاتی، گفت: این بسته‌ ها شامل کیف و دیگر اقلام نوشت‌ افزاری به دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در مناطق مسکونی حوزه عملیاتی شرکت اهدا شد.

وی با بیان اینکه شناسایی این دانش‌ آموزان و هماهنگی‌ های لازم با کمک نهادهای اجرایی منطقه از جمله فرمانداری رامشیر و بخشداری‌ های باوی و غیزانیه صورت گرفته است، اظهار کرد: خوشبختانه همدلی و همکاری فرمانداران و بخشداران مناطق مجاور واحدهای عملیاتی، مسیر ما را در ارائه خدمات بهینه به مردم هموار ساخته است و امیدوارم توانسته باشیم گام مهمی برای رفع موانع تحصیل دانش‌آموزان کم برخوردار برداشته باشیم.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون یادآور شد: چهار عدد مینی‌ بوس نیز به عنوان سرویس رایگان مدارس از طرف شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به بخش‌های مرکزی رامشیر و مشراگه اختصاص یافته است.

3/27928

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
‫فاز نخست طرح شیرین‌سازی گازهای ترش آسماری راه‎اندازی شد
اهدای بسته‌های حمایتی نفت به مددجویان شهرستان كارون
تأمین ۱۱ هزار اصله نهال برای مناطق همجوار نفت و گاز مارون
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید