چهارشنبه 14 خرداد 1399   08:37:50
12:201390/1/29
در همایش تخصصی چگونگی سرمایه گذاری و تحقیق در صنایع بالادستی تاکید شد،دلپریش؛ لزوم افزایش ضریب بازیافت از مخازن با استفاده از توان و فناوری داخلی/76/

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران، در همایش تخصصی چگونگی سرمایه گذاری و تحقیق در صنایع بالادستی، در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش، بر لزوم افزایش ضریب بازیافت از مخازن با توان و فناوری داخلی تاکید کرد.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عبدالمحمد دلپریش؛ مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران، در همایش تخصصی چگونگی سرمایه گذاری و تحقیق در صنایع بالادستی، در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش، با تاکید بر لزوم افزایش ضریب بازیافت از مخازن با تکیه بر توان و فناوری های داخلی گفت: باید با ارتقای سطح فناوری، امکان استفاده بیشتر از منابع نفتی را فراهم کرد.

وی بر افزایش تولید نفت از مخازن بزرگی مانند گچساران تاکید کرد و افزود: باید از جدیدترین دستاوردها و تکنولوژی های نوین و روز دنیا در صنعت حفاری استفاده کنیم که البته این امر خود نیازمند سرمایه گذاری در این بخش و به ویژه بخش پژوهش است.

به گفته مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران، هم اکنون زمینه های لازم برای ارتقای صنعت نفت کشور با تکیه بر توان داخلی فراهم شده است.

دلپریش افزود: رسیدن به جایگاه نخست فناوری های نفت و گاز در منطقه نیازمند تلاش مضاعف است که البته برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید سرمایه گذاری در بخش تحقیق و پژوهش صنعت نفت را افزایش دهیم.

شماره خبر:1/5481 

کلمات کليدي
عبدالمحمد دلپریش، مدیر برنامه ریزی تلفیقی، همایش سرمایه گذاری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
همسو کردن منافع پیمانکار و کارفرما، شاه کلید اجرای نخستین پروژه فرآورشی سیار در غرب کارون
 طرح‎ها و پروژه ‎های مناطق نفت‎خیز جنوب بررسی شد/ رفع مسائل پیش روی تولید و توسعه نفت در دستور کار
حوادث اخیر صنعت نفت و درس‎هایی که باید آموخت
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید