شنبه 18 مرداد 1399   04:37:10
16:541399/4/19
عملکرد اداره خدمات سیمان و انگیزش چاه شرکت ملی حفاری تشریح شد

متخصصان اداره کل خدمات سیمان و انگیزش چاه شرکت ملی حفاری ایران در سه ماه نخست امسال، ۱۶۲ مورد عملیات سیمانکاری، ۱۷ مورد اسیدکاری ویژه و گسترده و ۳۸۶ مورد عملیات تزریق نیتروژن و سیال به چاه‌های نفت و گاز را با موفقیت به انجام رسانده‌اند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس اداره کل خدمات سیمان و انگیزش چاه مدیریت خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران گفت: این شرکت در چارچوب همکاری‌های مستمر با شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های بخش خصوصی فعال در این عرصه، نسبت به ارائه خدمات فنی هم‌زمان به شرکت‌های فوق اقدام می‌کند. ارائه خدمات سیمانکاری و تزریق اسید و نیتروژن به چاه‌های نفت و گاز در گستره عملیاتی شرکت‌های ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، نفت مناطق مرکزی، فلات قاره ایران، نفت و گاز اروندان، مهندسی و توسعه نفت و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در  دستور کار اداره خدمات سیمان و انگیزش چاه این شرکت است.

کورش بهمنی افزود: در همین حال با شماری از شرکت‌های بخش خصوصی نیز در چند سال اخیر همکاری کرده و هم‌اکنون نیز در حال ارائه خدمات و همکاری با شرکت سروک کیش، حفاری شمال، مهندسی و ساختمان صنایع نفت (اویک)، آبسکون و هیوا هستیم که در عمل خدمات به شرکت‌های اویک، سروک کیش و آبسکون در اجرای پروژه‌های توسعه میدان‌های منصوری، سعادت‌آباد، لالی و رامشیر در قالب طرح توسعه ۲۸ مخزن در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب کلید خورده است.

وی با بیان اینکه متخصصان و کارکنان این اداره در سه ماه نخست امسال ۱۶۲ مورد عملیات سیمانکاری، ۱۷مورد اسیدکاری ویژه و گسترده، ۳۸۶مورد عملیات تزریق نیتروژن و سیال به چاه‌های نفت و گاز را با موفقیت به انجام رسانده‌اند، اظهار کرد: همچنین در بخش مخلوط و مواد شیمیایی نیز تعداد ۲۱۹ محموله سیمان و ۱۰۵ محموله اسید و سیال به اقصی نقاط کشور ارسال شده است.

بهمنی گفت: بخش سیمان و انگیزش چاه با توجه به امکانات و تجهیزات فنی از جمله پمپ‌های فشار قوی (پمپ تراک)، آمادگی ارائه هم‌زمان خدمات به حدود یکصد دکل حفاری و همه چاه‌های بهره‌برداری را دارد.

2/29866

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
انجام ۸۱ عملیات تعمیر چاه با دستگاه‌های لوله‌مغزی سیار شرکت ملی حفاری
همکاری شرکت ملی حفاری ایران با ۳۰ مرکز آموزشی و تحقیقاتی
متراژ حفاری چاه‌های نفت و گاز به 31  هزار متر رسید
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید