سه‌شنبه 6 خرداد 1399   14:07:49
19:131399/1/9
کمک 6.5 میلیارد ریالی نفت و گاز مسجدسلیمان به مراکز بهداشتی برای مقابله با کرونا/ ضدعفونی مناطق مختلف ادامه دارد

شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و مدیریت بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان با تأمین تعدادی از دستگاه ها و اقلام مورد نیاز بهداشت و درمان این شهرستان به ارزش 650 میلیون تومان در مسیر مقابله با شیوع ویروس کرونا مشارکت کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،  بر این اساس به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجسلیمان و با هدف مقابله با کرونا و ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی، اقلامی مانند دستگاه های گندزدای اتاق ایزوله اورژانس، بخش ایزوله تنفسی و واحد سی تی اسکن بیمارستان 22 بهمن مسجدسلیمان،  دستگاه هاي كمك تنفس تهاجمي وغير تهاجمي جهت بهبود حال بيماران بستري با مشكلات تنفسي خریداری شده است.

همچنین ١٥دستگاه تب سنج برای غربالگري بيماران در پايگاه هاي مستقر در سطح شهر در اختيار  مركز بهداشت شهر و تجهيزات مصرفي پزشكي و محافظت فردي درجهت حفاظت و ايمني پزشكان و کارکنان بهداشت و درمان شهر دراختيار بيمارستان ٢٢بهمن قرار داده شد.

بر اساس این گزارش، رییس HSE شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان نیز از ضدعفونی بیش از 30 محله و منطقه در شهر مسجدسلیمان از سوی تیم های اعزامی این شرکت خبر داد.

سهراب ترکیان اظهار کرد: از روز نخست اعلام شیوع ویروس کرونا در ایران با تأکید مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، تیم های ضدعفونی و گندزدایی به منظور مقابله با این ویروس و ضدعفونی کردن اماکن و ساختمان های اداری، تأسیسات صنعتی و غیرصنعتی این شرکت تشکیل شد.

وی افزود: همچنین در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و ارائه خدمات عام المنفعه از روزهای نخست تاکنون و به طور مستمر و برنامه اعلام شده از سوی ستاد مدیریت بحران شهرستان محلات و مناطق مختلف شهر توسط تیم های این شرکت ضدعفونی و گندزدایی می شوند.

ترکیان تصریح کرد: گروه های متشکله از نیروهای اداره H.S.E و مدیریت خدمات نیز در یک برنامه مدون و مستمر تاکنون نسبت به ضدعفونی سازی و گندزدایی 30 محله و منطقه شامل  خواجه آباد، بی بیان، نمره هشت، خیابان آزادی، باغ ملی، نفتون، هشت بنگله، کلگه، کوی 22 بهمن، سی برنج، باشگاه مرکزی، چهاربیشه، نفتک- مال دولت، ریل وی، کولرشاپ و پشت برج اقدام کرده اند .

رییس HSE شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان افزود: این عملیات با تبدیل کاربری یک دستگاه کامیون به خودروی مه پاش مجهز به مخزن 4000 لیتری فایبرگلاس، توربین بادی و قدرت مه پاش کردن محلول های ضدعفونی کننده تا شعاع 8 متری در سه طرف کناری و 3 متر ارتفاع جهت اجرای عملیات ضدعفونی کردن در خیابان های با عرض مناسب، تجهیز یک دستگاه خودروی بنز یونیماگ آفرود با مخزن 1500 لیتری و ژنراتور و کارواش با قابلیت عبور از مسیرهای فرعی و کم عرض، یک دستگاه خودروی 2 کابین و بکارگیری 15 دستگاه مه پاش دستی با 15 نفر نیروی پیاده صورت می گیرد.

2/28996

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، کرونا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
انجام عملیات ضدعفونی معابر شهری عسلویه و نخل تقی برای مقابله با کرونا
نفت و گاز مسجدسلیمان بسته‎های غذایی و بهداشتی توزیع کرد
  • 1399/2/30 سه‌شنبه نفت و گاز مسجدسلیمان بسته‎های غذایی و بهداشتی توزیع کرد
    شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، بسته‎های مواد غذایی و بهداشتی را برای توزیع میان خانواده‌های زیرپوشش بهزیستی و خانواده‌های دارای فرزند اوتیسم در اختیار اداره بهزیستی مسجدسلیمان قرار داد‪.‬
تشریح عملکرد اچ‌اس‌یی و بهداشت و درمان نفت در حضور معاون اول رئیس جمهوری
  • 1399/2/23 سه‌شنبه تشریح عملکرد اچ‌اس‌یی و بهداشت و درمان نفت در حضور معاون اول رئیس جمهوری
    سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با طراحی و تدوین بیش از ۵۰ دستورعمل، تأمین حداکثری وسایل حفاظت فردی، ایجاد سامانه جامع غربالگری، راه‌اندازی اورژانس خاکستری و تمهیدات ویژه برای بستری و پایش مستمر وضع جسمی مبتلایان به کووید-۱۹، در مقابله با شیوع کرونا در سطح صنعت نفت اقدام‌های گسترده‌ای انجام داده است.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید