چهارشنبه 14 خرداد 1399   08:23:48
12:101399/1/10
استمرار خدمات شرکت اروندان برای مقابله با کرونا در شهرهای همجوار تاسیسات نفتی

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از استمرار اقدام‌های این شرکت برای مقابله با کرونا در دو سطح شرکتی و مناطق و شهرهای همجوار خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جهانگیر پورهنگ به تشریح تمهیدات و اقدامات شرکت نفت و گاز اروندان در مقابله با شیوع ویروس کرونا در حوزه استحفاظی و شهرستان‌های همجوار تاسیسات نفتی در منطقه غرب کارون پرداخت.

وی با اشاره به اجرایی شدن دستورالعمل‌های پیشگیرانه و بهداشتی در سطح شرکت نفت و گاز اروندان اعم از طرح‌های غربالگری و ضدعفونی روزانه، اظهار کرد: پیرو طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی، ابلاغیه های وزارت نفت و استانداری خوزستان، دستور به حداقل رساندن حضور کارکنان ستادی شرکت، مطابق برنامه‌ریزی مدیران و روسای واحد مربوطه داده شده است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در خصوص مشارکت این شرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی بیان کرد: از نخستین روزهای شروع این بحران و شیوع بیماری کووید-19 در اسفند ماه 98، شرکت نفت و گاز اروندان با فرمانداری‌ها و کمیته‌های سلامت شهرستان‌های همجوار تاسیسات نفتی در منطقه غرب کارون به منظور تامین لجستیک و ملزومات بهداشتی و ایمنی در حد توان خود اقدام کرده است.

پورهنگ افزود: توزیع وسایل ضدعفونی و اقلام حفاظت فردی مانند ماسک، دستکش، لباس حفاظتی جهت کادر بهداشت و پاسداران سلامت شهرستان‌های اهواز، آبادان، خرمشهر و دشت آزادگان به ارزش تقریبی یک میلیاد ریال از جمله این همکاری ها بوده است.

پورهنگ از تیم‌های جهادی پایگاه مقاومت بسیج شرکت نفت وگاز اروندان جهت مقابله با ویروس کرونا تقدیر کرد و افزود: تیم های جهادی پایگاه مقاومت بسیج این شرکت از اواسط اسفندماه به شکل شبانه و مستمر در حال انجام عملیات ضدعفونی معابر و مکان های عمومی شهر خرمشهر هستند و تاکنون بیش از 360 نفر/روز خدمت رسانی عمومی داشته اند.

2/28998

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان


کلمات کليدي
شرکت نفت و گاز اروندان، کرونا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
تداوم روند مطلوب مقابله با کرونا در منطقه عملیاتی خارگ
برگزاری نشست مدیریت بحران جهت مقابله با کووید 19 در مناطق نفتخیز جنوب
انجام عملیات ضدعفونی معابر شهری عسلویه و نخل تقی برای مقابله با کرونا
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید