سه‌شنبه 6 خرداد 1399   14:55:42
16:321398/12/26
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان:اروندان لجستیک و ملزومات بهداشتی مجاوران تاسیسات نفتی را تامین می‌کند

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از همکاری با فرمانداری ها و کمیته های سلامت شهرستان های همجوار تاسیسات نفتی به منظور تامین لجستیک و ملزومات بهداشتی و ایمنی در حد توان این شرکت خبر داد.


جهانگیر پورهنگ در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران در مورد اقدام های پیشگیرانه و مقابله ای شرکت نفت و گاز اروندان با ویروس کرونا، گفت: برگزاری جلسه کمیته راهبردی و تخصصی سلامت، نخستین اقدامی بود که شرکت اروندان با حضور همه مسئولان و دست اندرکاران مرتبط با این موضوع انجام داد که نتیجه این نشست در قابل دستورالعمل هایی به اجرا درآمد.  

وی افزود: از جمله دستورالعمل های برگرفته از کمیته راهبردی و تخصصی سلامت، برگزاری جلسه آموزش و پرسش و پاسخ برای کارکنان متولی امور مرتبط با مدیریت بحران بود که با همکاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و شبکه بهداشت و درمان خوزستان برگزار شد.

به گفته پورهنگ، پیرو نشست های برگزار شده، مقرر شد که از برگزاری جلسه های عمومی و غیر ضروری ممانعت به عمل آید و تمام کارکنانی که علائم سرما خوردگی و یا بیماری زمینه ای دارند، ترخیص شوند. در ضمن بر اساس ابلاغیه استانداری خوزستان و با توجه به تعطیلی مدارس با زنان شاغل نیز مساعدت لازم به عمل آمد و پرسنل ستادی به حداقل ممکن تقلیل داده شد.

وی به دیگر اقدام های پیشگیرانه شرکت اروندان اشاره کرد و گفت: تمام اتوبوس های سرویس کارکنان ستادی و عملیاتی و فضای اداری در ادارت و مناطق عملیاتی به صورت روزانه ضدعفونی می شود. غربالگری روزانه در ورودی ادارات و کارخانجات نیز با استفاده از تب سنج های دیجیتالی به طور مستمر انجام می شود.

پورهنگ، تهیه و توزیع محلول ضد عفونی کننده دست در ادارت و کارخانجات، توزیع ماسک های تنفسی استاندارد بین تمام نیروهای پیمانکاری و رسمی، بازرسی از مراکز طبخ غذا و آبدارخانه ها، اعلام ممنوعیت سرو غذا در ادارات ستادی و...را از دیگر اقدام های شرکت نفت و گاز اروندان برشمرد.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به مشکلاتی که شهرستان های همجوار تاسیسات نفتی دارند، سعی کردیم در حد توان از نظر لجستیک و ملزومات بهداشتی و ایمنی با وجود همه مشکلاتی که درتامین این ملزومات در بازار وجود دارد، با فرمانداری ها و کمیته های سلامت شهرستان های همجوار تاسیسات نفتی همکاری کنیم.

پورهنگ اظهار کرد: اقدام های پیشگیرانه با کرونا به صورت مستمر و روزانه پیگیری می شود و در صورتی که ابلاغیه و یا دستورالعمل جدیدی صادر شود، همه آنها را نیز رعایت می کنیم. در مجموع شرکت نفت و گاز اروندان تمام تلاش خود را می کند تا از این بحران با کمترین ضرر و زیان و با حفظ سلامتی همه کارکنان  عبور کند.      

1/215211


 
کلمات کليدي
جهانگیر پورهنگ، کرونا ویروس، شرکت نفت و گاز اروندان، کرونا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
انجام عملیات ضدعفونی معابر شهری عسلویه و نخل تقی برای مقابله با کرونا
شرکت اروندان ٢٠٠ بسته کمک معیشتی در منطقه اروندکنار توزیع کرد
تشریح عملکرد اچ‌اس‌یی و بهداشت و درمان نفت در حضور معاون اول رئیس جمهوری
  • 1399/2/23 سه‌شنبه تشریح عملکرد اچ‌اس‌یی و بهداشت و درمان نفت در حضور معاون اول رئیس جمهوری
    سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با طراحی و تدوین بیش از ۵۰ دستورعمل، تأمین حداکثری وسایل حفاظت فردی، ایجاد سامانه جامع غربالگری، راه‌اندازی اورژانس خاکستری و تمهیدات ویژه برای بستری و پایش مستمر وضع جسمی مبتلایان به کووید-۱۹، در مقابله با شیوع کرونا در سطح صنعت نفت اقدام‌های گسترده‌ای انجام داده است.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید