سه‌شنبه 6 خرداد 1399   14:29:47
11:451398/12/28
راه‌اندازی سامانه الکترونیکی معاملات در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب

رئیس امور حقوقی و قراردادهای شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از الکترونیکی شدن معاملات در سطح این شرکت خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محمدرضا جلودارناصری اظهار کرد: به‌منظور ارتقای سطح خدمات و افزایش کیفیت و تسریع در انجام کار و مهم‌تر از آن شفافیت انجام معاملات برای پیمانکاران، همه مناقصه‌ها و مزایده‌های امور حقوقی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب الکترونیکی شد.

وی افزود: در همین زمینه، نخستین مناقصه عمومی یک مرحله‌ای به‌منظور انجام خدمات فنی/ غیرفنی مورد نیاز خدمات پشتیبانی طرح بهینه‌سازی تأسیسات نفتی، روز ۲۵ اسفندماه به‌صورت الکترونیکی انجام و گشایش پاکات و قیمت‌های پیشنهادی به‌صورت برخط و الکترونیکی در محل کمیسیون معاملات مناطق نفت‌خیز جنوب برگزار و برنده نیز مشخص شد.

رئیس امور حقوقی و قراردادهای شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب ادامه داد: در سال ۹۹ نیز درصدد هستیم افزون بر برگزاری الکترونیکی همه معاملات عمده، تعیین برنده معاملات متوسط و دستورکاری در سطح شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در حوزه خدمات پیمانکاری و مشاور نیز از طریق سامانه ستاد برگزار شود.

جلودارناصری یادآور شد: یکی از ملزومات مورد نیاز برای انجام این معاملات به‌صورت الکترونیکی، وجود زیرساخت‌های ارتباطی مناسب است که امیدواریم با سرعت بیشتری این بستر نیز فراهم شود.

وی گفت: از این پس پیمانکاران برای مشارکت در معاملات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب می‌توانند به‌صورت غیرحضوری و از طریق سامانه ستاد به نشانی www.setadiran.ir درخواست خود را اعلام کنند.

2/28955

منبع: روابط عمومی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
سامانه الکترونیکی معاملات، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مناقصات
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
طرح توسعه ۲۸ مخزن، فرصت اشتغالزایی و عمل به مسئولیت‌ اجتماعی در خوزستان است
‫تعطیلی واحدهای ستادی مناطق نفت‌خیز جنوب
اجرای موفق برنامه هوشمند تعمیراتی در مناطق نفت‌خیز جنوب
  • 1399/2/26 جمعه اجرای موفق برنامه هوشمند تعمیراتی در مناطق نفت‌خیز جنوب
    مدیرتولید شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از تحقق ۹۶ درصدی برنامه اولویت‌های چهارگانه تعمیرات اساسی در حوزه‌ تجهیزات فرآیندی و اجرای ۸۳ درصد از کل دستورکارهای تعمیرات اساسی تا پایان سال ۹۸، براساس اجرای موفق یک برنامه‌ریزی هوشمند تعمیراتی خبر داد. ‬
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید