سه‌شنبه 6 خرداد 1399   14:37:45
09:211399/1/6
اتخاذ تدابیر بهداشتی درمانی برای كاركنان اقماری شركت آغاجاری

با حضور اعضای کمیته پیشگیری از بیماری کرونا و همراهی مدیر بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری در کمپ اقامتی کرنج/پارسی، تصمیمات و تدابیر لازم جهت پایش و بررسی وضعیت بهداشتی و درمانی کارکنان اقماری اتخاذ شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت و گاز آغاجاری در این رابطه توضیح داد: با توجه به اینکه کارکنان اقماری، از استان های مختلف در کمپ اقامتی حضور می یابند، این بازدید با هدف پیگیری و پایش بهداشتی کمپ، رستوران و درمانگاه انجام شد.

شکیبا کیا بیان کرد: در همین راستا جهت آگاه سازی کارکنان اقماری در بدو ورود به کمپ اقامتی پارسی، پیامکی با مضمون الزامات بهداشتی برای کلیه کارکنان اقماری ارسال شد.

وی بیان کرد: تمامی کارکنانی که از استان های دیگر و نیز شهرستان های استان خوزستان در کمپ پارسی حضور می یابند در بدو ورود، با نظارت همکاران حراست و درمانگاه، تحت پایش بیماری های تنفسی قرار می گیرند و در صورت مشاهده موارد خاص، همکاران به مراکز درمانی بیمارستانی معرفی می شوند.

شکیبا کیا افزود: ضدعفونی کردن محوطه کمپ و اتاق ها به صورت ویژه زیر نظر نیروهای خدمات و همچنین نظارت ویژه بر رستوران کمپ اقامتی با نظارت اداره خدمات اداری/ اجتماعی، پایش بهداشتی روزانه کارکنان رستوران از طریق درمانگاه مستقر در کمپ نیز از دیگر اقداماتی بود که از زمان  شیوع ویروس کرونا اجرا و در این بازدید مقرر شد تا پایان بحران ادامه داشته باشد.

رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در پایان گفت: مجموعه دستورالعمل ها، قوانین و راهنمایی هایی که به همکاران در سطوح مختلف ارائه شد، در صورتی مثمر ثمر خواهد بود که فرهنگ سازی خوبی از جانب همکاران پرتلاش و زحمتکش شرکت انجام پذیرد و همه همکاران بهداشت فردی را رعایت کنند.

2/28991

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز آغاجاری


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
اهدا ۲۰۰۰بسته کمک معیشتی به نیازمندان از سوی شرکت نفت و گاز آغاجاری
اهدای ۲ هزار بسته کمک‌معیشتی به همت شرکت نفت و گاز آغاجاری
جلوگیری از هدررفت نفت خام در نفت و گاز آغاجاری
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید