سه‌شنبه 6 خرداد 1399   15:13:08
19:571398/12/15
اقدام‌های حوزه بسیج تندگویان اهواز برای مقابله با کرونا‬

حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان با هدف مقابله با گسترش ویروس کرونا در شهر اهواز وارد عرصه خدمات‌رسانی به شهروندان شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، به این منظور ستاد پیشگیری ویروس کرونا در حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان  تشکیل و برای تهیه و خرید لوازم بهداشتی (ماسک، دستکش، اسپری ضدعفونی‌کننده) به مقدار انبوه و توزیع آن در مناطق ‌مسکونی نفت تصمیم‌گیری شد.

در این راستا تعداد ۲ هزار بسته (مواد ضدعفونیکننده و دستکش) آماده و در مناطق مسکونی ملاشیه، کوی نفت، بخش‌هایی از شهرک‌ نفت و شهرک قائم و منازل مسکونی کارون از سوی بسیجیان پایگاه‌های بسیج شرکت نفت و گاز کارون، ‌شرکت ملی حفاری و مجتمع آموزش فنون نفت در ۴۸ ساعت گذشته توزیع شد.‌

همچنین عملیات گندزدایی در مناطق محروم منبع آب، کوی رمضان، سلطان‌منش، منازل کارون و شهرک‌های حفاری و آغاجاری شهر اهواز به‌وسیله خودروهای تجهیزشده ‌به مواد ضدعفونی‌کننده و گندزدا در چند نوبت انجام شد. ‌

این عملیات در روزهای آتی، در مناطق مسکونی و پرجمعیت اجرا می‌شود.

2/28874

منبع: روابط عمومی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان، کرونا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
انجام عملیات ضدعفونی معابر شهری عسلویه و نخل تقی برای مقابله با کرونا
تشریح عملکرد اچ‌اس‌یی و بهداشت و درمان نفت در حضور معاون اول رئیس جمهوری
  • 1399/2/23 سه‌شنبه تشریح عملکرد اچ‌اس‌یی و بهداشت و درمان نفت در حضور معاون اول رئیس جمهوری
    سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با طراحی و تدوین بیش از ۵۰ دستورعمل، تأمین حداکثری وسایل حفاظت فردی، ایجاد سامانه جامع غربالگری، راه‌اندازی اورژانس خاکستری و تمهیدات ویژه برای بستری و پایش مستمر وضع جسمی مبتلایان به کووید-۱۹، در مقابله با شیوع کرونا در سطح صنعت نفت اقدام‌های گسترده‌ای انجام داده است.
زنگنه مهم‌ترین اقدام‌های وزارت نفت برای مقابله با کرونا را تشریح کرد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید