سه‌شنبه 6 خرداد 1399   14:56:07
09:271398/12/19
راه‎اندازی بخش عفونی در بیمارستان توحید جم بوشهر

رئیس بیمارستان توحید جم استان بوشهر از راه‌اندازی بخش عفونی با ظرفیت ١٤ تخت در این بیمارستان خبر داد و گفت: این بیمارستان آماده پذیرش بیماران مشکوک به ویروس کرونا است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، فرهاد باقری اظهار کرد: این بخش از تجهیزات و امکانات لازم برخوردار است که هم‌اکنون نیروهای این بخش آماده ارائه خدمات درمانی به بیماران مشکوک و مبتلا به ویروس جدید کرونا هستند.

وی ضمن قدردانی از کادر بهداشتی و درمانی بیمارستان توحید جم گفت: کارکنان این بیمارستان در ارائه خدمات به بیماران از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

رئیس بیمارستان توحید جم عنوان‌ کرد: کرونا همانند بسیاری از بیماری‌ها، با رعایت بهداشت فردی و پرهیز از حضور در مکان‌های شلوغ و ماندن در منزل و شست‌وشوی مرتب دست‌ها، قابل پیشگیری است.

2/28864

منبع: روابط عمومی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت


کلمات کليدي
بیمارستان توحید جم، کرونا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
انجام عملیات ضدعفونی معابر شهری عسلویه و نخل تقی برای مقابله با کرونا
تشریح عملکرد اچ‌اس‌یی و بهداشت و درمان نفت در حضور معاون اول رئیس جمهوری
  • 1399/2/23 سه‌شنبه تشریح عملکرد اچ‌اس‌یی و بهداشت و درمان نفت در حضور معاون اول رئیس جمهوری
    سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با طراحی و تدوین بیش از ۵۰ دستورعمل، تأمین حداکثری وسایل حفاظت فردی، ایجاد سامانه جامع غربالگری، راه‌اندازی اورژانس خاکستری و تمهیدات ویژه برای بستری و پایش مستمر وضع جسمی مبتلایان به کووید-۱۹، در مقابله با شیوع کرونا در سطح صنعت نفت اقدام‌های گسترده‌ای انجام داده است.
زنگنه مهم‌ترین اقدام‌های وزارت نفت برای مقابله با کرونا را تشریح کرد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید